Menüü

Löö kaasa meie arutelul arvamusfestivalil Paides

Patsientide liidu arutelu laupäeval, 11. augustil algusega kell 12 Digitarkuse alal on sel aastal praktiline -  tule ja loo just selline patsiendiportaal nagu Sulle meeldib!   
Alustuseks jagab tervisetehnoloogiaklastri Connected Health innovatsioonijuht Kitty Kubo infot Eesti patsiendiportaali digilugu.ee kasutamisest ja toob osalejatele inspireerivaid näiteid mujalt maailmast.

Pärast seda jätkub töö viies grupis, kus grupijuhi eestvedamisel pakuvad laudkonnad välja oma visiooni patsiendiportaalist. Arutelu rõhuasetus on tulevikul – milline võiks olla kaasaegne inimsõbralik patsiendiportaal? 

Lõpus kuulame ühiselt, mida kõigis gruppides ette pandi ning võtame oma südameasjaks, et inimeste ettepanekud ka vajalike otsustajateni jõuaksid.

Neid, kes soovivad ka edaspidi kasutajakesksete digitervise teenuste arendamisesse panustada, kutsume liituma Eesti digitervise teenuste testimise kogukonnaga.

Arutelu juhivad patsientide liidu tegevjuht Kadri Tammepuu ja Kunstiakadeemia teenusedisaini õppejõud Maarja Mõtus.

Ootame Sind arutelule! Tallinnast viib soovijad Paidesse ja toob õhtul tagasi liidu poolt tellitud tasuta buss, mille liikumist toetab Eesti toidutootja Salvest. Täpsemat infot vabade kohtade kohta saad küsida siit 

Mälu värskendamiseks võid enne töötuba visata pilgu peale oma tänastele terviseandmetele digilugu.ee portaalis. Kuidas rahule jäid?