Menüü

Patsientide Liidu tervisepäev Mustamäe Päevakeskuses

Teisipäeval, 11. aprillil kell 12.30 korraldab Eesti Patsientide Liit koostöös Mustamäe Päevakeskusega aadressil Ehitajate tee 82a asuvas päevakeskuse suures saalis tervisepäeva.

Patsientide liidu tegevjuht Kadri Tammepuu räägib organisatsiooni tegemistest ning kuidas saab liit oma liikmetele kasulik olla. “Meie üks eesmärk on tõsta inimese teadlikkust teemal, mis puudutab tervist kõige laiemas tähenduses,” sõnas Tammepuu.

“Mustamäe tervisetunnis võtame fookusesse ravimite õige kasutamise. Inimesele on arst sageli välja kirjutanud mitu retseptiravimit, lisaks võtab ta ise juurde käsimüügist ostetud ravimeid või toidulisandeid ning joob näiteks ravimtaimeteed. Seetõttu peabki teadma põhilisi koostoimeid - iga manustatud tablett või kapsel võib eraldi kasuks tulla, kuid koosvõetuna hoopis negatiivselt mõjuda,” rääkis Tammepuu.

Ravimite koostoimete mõjusid tervisele ning erinevaid valuvaigisteid tutvustab Apotheka Sütiste tee apteegi proviisor Silja Mettis, kellele saab kohapeal ka küsimusi esitada.

Lisaks loengutele ei unusta korraldajad sedagi, et hea tervise alus on liikumine ja aju vajab uue õppimiseks energiat. Nii saab ka Mustamäe tervisetunnis teha kaasa virgutavaid harjutusi ning nautida mõnusat ampsu.

Olete oodatud!